Henan Xinqi mašinos Industry Co, Ltd Yra profesionalus gamintojas kėlimo įrangą, didelis akcinės bendrovės

Jos pagrindiniai produktai apima vieną- ir dukart šviesų cranes.bridge kranų, platformos kranus, metalurgijos kranai, anti-sprogmens kranai, laivų statybą portaliniai kranai, tilto montažą mašinos ir elektros keltuvai. Įmonė turi visą kvalifikaciją gamybos, montavimo ir techninės priežiūros ir gali patenkinti poreikius įvairių pramonės šakų.

Įmonė yra įsikūrusi viena iš didžiausių pramonės aglomeracijoje sričių šalies Henan Changyuan kėlimo įranga zonoje. Bendrovės įstatinis kapitalas yra RMB 120 milijonų juanių ir bendrovė yra ilgalaikis turtas dėl 80 milijonų RMB Yuan.The pirmojo etapo projektas apima plotas 226,360 kvadratinių metrų, įskaitant 11,760 kvadratinių metrų biurų pastatų, 58, 076 kvadratinių metrų seminarų ir 66,166 kvadratinių metrų, iš-durų veiklos srityse. Bendrovė turi completer įrangos gamybos ir bandymo ir yra pažengusi, ir pramonės technologijos ir plieno apdorojimui, skaitmeninis pjovimo, automatinio litavimo ir apdorojant.

Dėka daugiau nei 20 metų patirtį kėlimo įrangos pramonė, įmonė turi turtingą gamybos ir rinkodaros patirtį. Nuo jo įkūrimo bendrovė buvo nepriliptų prie jos principas žmones orientuotą, mokslo valdymo, technologinių naujovių ir garbingas paslaugos. bendrovλ reikalauja jos produktai aukštos kokybės ir aukštos kokybės. Verslo kultūros branduolys yra žmonių pagarbos, profesionalus ir mokslo ir realus, veiksmingas ir puikus.

Bendras darbuotojų skaičius yra 1200, įskaitant daugiau kaip 60 tarpinių ir vyresnysis techninis personalas. Aplinkos augalų yra gražus ir augalas turi baigti įranga pvz., darbuotojo bendrabučius, ekspertų pastato ir multi-funkcija valgykloje. Remiantis žmogaus orientuoto valdymo, įmonė dirba daug talentų ir suteikia yra visiškai žaisti į savo galimybes, todėl pagerinti produktų kokybę, darbuotojo gebėjimas ir mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumus. Visa tai padės kurti save į neįvykdyti kėlimo įrangos gamintojų šalyje bendrovės.

Tikėjo visi nariai bendrovės plėtros koncepcija yra kokybės medžiagos + visa įranga + pažangių technologijų = kokybės produktas + dėmesingas paslaugų = įmonės gyvenimą. Bendrovė praėjo trys sistemos sertifikavimą. Remiantis jos po pardavimo aptarnavimo centrų didžiuosiuose miestuose visoje šalyje, bendrovė garantuoja, kad specialistai teikia aptarnavimas klientų buvimo vietoje per 24 valandas po to, kai paslaugos gavimo. Tai jau buvo plačiai vertinama Klientai ir pažadas palaikymo įmonės, integruotos privati įmonė ir greitai augančių mokslo ir technologijų įmonė.

Visiems darbuotojams mokėti duoklę su draugai iš visų visuomenės sluoksnių ir naujų ir senų klientų, kurie pagalbos ir priežiūros įmonės plėtrai.

Nuoširdžiai sveikiname toli personalo bendradarbiauti su mumis už mūsų abipusės naudos!