VMI elektrinis keltuvas

Informacija apie

VMI elektrinis keltuvas

Produkto aprašymas

VMI serijos lynas elektrinis keltuvas, sugalvojo ir sukūrė save, yra naujai sukurta mažai gabaritinis aukštis serijos produktas. Pagal Europos Lesbietė, DIN standartas, paprastai planuoti pajėgumų serijos, pagrindinio modelio ir mechanizmo darbo sistema ir našumo parametras, plėtoti ir mokslinius tyrimus su modulinio dizaino idėja. Šis serijos produktas yra iki techninio lygio tos pačios rūšies produktų pasaulyje. VMI serijos produktai yra vienas iš dažniausiai naudojamų struktūros forma tarptautinėje rinkoje su kompaktiškas struktūra ir aukštos vietos naudingumas.

Svarbiausių ypatumų bei privalumų:

(1) Efektyviai pakelti kėlimo kėlimo aukštis 200 ~ 500mm, palyginti su bendra CD kelionės elektrinis keltuvas.

(2) Puikus trijų-in-one perdavimo technikos, kėlimo pavarų dėžė priima geros kokybės lydinio konstrukcija plieno pagaminti suraitytas kampine rato pavarų dėžė, 3 polių sumažinti, stabilios kelionės, ilgas tarnavimo laikas, patikimas efektyvumą, išvengti trūkumų kaip CD keltuvas tarpinė veleno tolimojo perdavimo.

(3) Variklis yra specialios suprojektuoti plokštumos stabdžių 3-fazių asinchroninis variklis, darbo sistema S3, JC = 40 %, veiksmingai pakėlimo darbo klasifikavimo elektros sistemos. Stabdžių Dabartinis Pro lygintuvas ir valdytojas, suprato aukštos įtampos pradėti ir žemos įtampos kelionės, gera stabdžių poveikį.

(4) Kelionės priima širdys rato ir širdys dėžė, kad keltuvas kelionės stabilesnės, mažiau triukšmo, ilgesnis sistemos laikas.

(5) Dvigubas greitis lift ir kelionės, automatinio greičio keitimo, poveikis, stabilios kelionės. Mes galime padaryti pagal klientų pageidavimus: kėlimo kėlimo, kelionės dažnio Nonpolar greičio reguliavimo kontrolės, nuotolinio valdymo operacijos, apsauga nuo perkrovos, motorinių perkaisti apsaugos ir kitas funkcijas.

(6) VMI serijos produktų, įskaitant įvairių rūšių kėlimo talpa, kėlimo aukštis, greitis, keliauti greičiu klientų pasirinkimo.


Tyrimo