Bokštiniai kranai

Informacija apie

Bok tiniai kranai yra kilęs iš Vakarų Europos. Sukamasis krano strėlės ant bokšto bokšto viršutinė dalis. Didelė darbo erdvė, daugiausia dėl būsto statybos medžiagų, kurios vertikalios ir horizontalios transportavimo ir montavimo akustines savybes. Iš trijų dalių, metalinės konstrukcijos, darbo mechanizmas ir elektros sistemos. Metalo struktūrą sudaro visuma bokštas, kilnojamojo rankos ir bazė. Darbo mechanizmas kėlimo, luffing, strėlės pasukimas ir vaikščioti keturias dalis. Elektros sistema susideda iš variklio, kontrolierius, elektros skirstymo spintos, linijų, signalus ir apšvietimo.

Strėlės kranas bokštas kranas forma sub horizontalaus tipo ir paspauskite tipo. Strėlės kranas Bok tiniai kranai yra horizontalus, vežimėlio palei horizontalaus dinaminio variacija intervale rankos, pagoda tipo kranas su luffing judėjimas. Dinaminis rankos yra ilgas, bet didesnio svorio rankos. Bumu slėgio strypo, luffing mechanizmas ir aktyvuoti rankos pitching amplitudės, amplitudės judesio nei horizontali sklandžiai, tačiau santykinai mažai sveria traukos.

Kėlimo svoris Bok tiniai kranai skiriasi su kiek diapazone. Produkto masės ir apkrovos sukamojo momento amplitudė yra kranas techniniai parametrai. Sukamojo mechanizmo ir sukamasis remti, bokštas kranas kėlimo aukštis, ir savo ruožtu ir pėsčiomis inercinė masė. Todėl būtina turėti gerą greičio charakteristikų, specialios kėlimo mechanizmas, šviesos apkrovos greitai, sunkiasvorių ir lėtai, įrengimo vietą fretting. Bendra be atsparumo greitis, bet taip pat dažnai naudoti sūkurinių srovių stabdžiai, dažnio moduliavimas, kintamo stulpo, naudojimas kontroliuojamas silicio ir mechaniniai ir elektros derinys greičio kontrolė.


Tyrimo