LD tipo elektros vieno šviesų tiltinis kranas

LD tipo elektros vieno šviesų tiltinis kranas
Informacija apie

Pagrindinė informacija.

Modelis NO.:LD tipasTipas: vienos sija kranu
Programa: statybos naudojimo, naudojimo seminarasBokštas kranas tipas: tiltinis kranas
Diržas tipas: kabelioPagrindinė sija formos: viena sija
Maitinimo šaltinis: elektraJuda tipas: fiksuotas
Įrengimas: surenkamosSertifikavimas: ISO 9001: 2000
Būklė: naujasKilmė: Henan
Kėlimo aukštis: 1-20tTrukmė: 7,5-22,5 metrų
Darbinė aplinkos temperatūra: -25 ~ + 40 laipsnių CelsijausDarbo lygis: A3
Valdymo metodas: žemės, kontrolės patalpa ir nuotolinio valdymo pultasSS kodas: 84261190
Gamybos pajėgumas: 5000PCS / metus

Produkto aprašymas

Tinka kėlimo svoris yra 1-16t ir tinkamas span 7,5-22,5 m, darbo aplinkos temperatūra nuo -25 + 40 C. Šis produktas yra reguliariai kranas, plačiai naudojami naudojant žemo dažnio ar mažiau vardinė kėlimo vietų, pvz., mechaninės gamybos, surinkimo, sandėlio ir sūnus.

LD tipas elektrinis vienos sijos kranas sukurtas pagal standartinį JB/T1306-1994, naudojamas CD1, MD1 elektrinis keltuvas, tampa tam tikra prasme mažų ir lengvų kranų geležinkelių eksploatavimo.

Privalumai: trumpas užsakymo ciklo, ekonominės naudos

Kranas turi žemės, kontrolės patalpa ir nuotolinio valdymo, kontrolės patalpa turi dvi formas įtraukti pabaigos ir pusės praviras duris, vartotojams pasirinkti naudoti.

Produkto specifikacijosLDA
Valdymo būdasElektros
Žemės valdymo
Kėlimo svoris: 5t, trukmė: 12m, kėlimo aukštis: 6m, darbo lygis: A3
Aprašymas/kontrolė: LD
Kontrolės kambarys (KS ir uždaro kontrolės kambarys su atskiru valdymo kambarys)Kėlimo svoris: 5t, apima: 16,5 m, kėlimo aukštis: 6 m, darbo lygis: A3, atskiras kontrolės patalpa KS
Aprašymas/kontrolė: LD
Nuotolinio valdymo pultas
Kėlimo svoris: 2t, apima: 13,5 m, kėlimo aukštis: 6 m, darbo lygis: A3


Kompanijos profilis

Henan Xinqi mašinos Industry Co, Ltd Yra profesionalus gamintojas kėlimo įrangą, didelis akcinės bendrovės

Jos pagrindiniai produktai apima vieną- ir dukart šviesų cranes.bridge kranai, portaliniai kranai, kranai metalurgijos,anti-sprogmens kranai, laivų statybą portaliniai kranai, tiltas montavimo staklės ir elektriniai keltuvai elektriniai keltuvai. Įmonė turi visą kvalifikaciją gamybos, įrengimo ir priežiūros ir gali patenkinti poreikius įvairių pramonės šakų.

Įmonė yra įsikūrusi viena iš didžiausių pramonės aglomeracijoje sričių šalies Henan Changyuan kėlimo įranga zonoje. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 120 milijonų juanių RMB ir įmonė nustatė turto 80 mln RMB Yuan.The pirmojo etapo projektas apima plotas 226,360 kvadratinių metrų, įskaitant 11,760 kvadratinių metrų biurų pastatų, 58, 076 kvadratinių metrų seminarų ir 66,166 kvadratinių metrų, iš-durų eksploatavimo srityse. Bendrovė turi completer įrangos gamybos bei bandymų ir pažangiosios pramonės atžvilgiu technologijos ir plieno apdorojimui, skaitmeninis pjovimo, litavimo auto ir apdorojant.

Dėka daugiau nei 20 metų patirtį kėlimo įranga pramonei, bendrovė yra turtingas gamybos ir prekybos patirtį. Nuo pat jo įkūrimo, įmonė turi buvo nepriliptų prie jo principas – žmones orientuotą, mokslo valdymo, technologinių naujovių ir sąžiningas aptarnavimas. bendrovλ reikalauja jos produktai turi būti aukštos kokybės ir didelio našumo. Verslo kultūros pagrindas yra žmonių pagarba, profesionalus ir mokslo ir realus, veiksmingas ir puikus.

Bendras darbuotojų skaičius yra 1200, įskaitant daugiau kaip 60 tarpinių ir vyresnysis techninis personalas. Įmonės aplinka yra graži ir augalas turi baigti įranga pvz., darbuotojo bendrabučius, ekspertų pastato ir multi-funkcija valgykloje. Remiantis žmogaus orientuoto valdymo, įmonė dirba daug talentų ir suteikia yra visiškai žaisti savo galimybes, todėl gerinti produktų kokybę, darbuotojų galimybes ir mokslinių tyrimų ir plėtros galimybes. Visa tai padės bendrovei statyti save į neįvykdyti kėlimo įrangos gamintojų šalyje.

Tikėjo visi nariai bendrovės plėtros koncepcija yra kokybės medžiagos + visa įranga ir pažangiomis technologijomis = kokybė + dėmesingas paslaugas = įmonės gyvenimą. Bendrovė praėjo trys sistemos sertifikavimui. Remiantis savo po pardavimo paslaugų centrus didžiuosiuose miestuose visoje šalyje, bendrovė garantuoja, kad technikai teikia viešbučio paslaugas per 24 valandas po gavimo paslaugas. Tai buvo plačiai vertinama Klientai ir pažadą saugojimo įmonės, integruotos privačios įmonės ir sparčiai augančių mokslo ir technologijų įmonė.

Visi darbuotojai pagerbti draugai iš visų visuomenės sluoksnių ir naujų ir senų klientų, kurie remti ir prižiūrėti įmonės plėtrą.

Nuoširdžiai sveikiname toliaregiškas darbuotojams bendradarbiauti su mumis už mūsų abipusę naudą!
Tyrimo