Vieno Girder tilto kranas

Informacija apie

Viena sija tilto kranas

Trumpas įvadas

Vieną šviesos tilto kranas yra kėlimo įrangos, kuri atliekama, dirbtuvės, sandėlis ir medžiagų srityje. Nes tall cemento stulpelį ar metaliniame laikiklyje yra dviejų galų, tilto formos yra tarsi tiltas. Viengubas sija tilto kranas išilgai tilto gulėti ant abiejų pusių padidėjęs geležinkelių išilginio pjūvio operacijos, gali pasinaudoti vietos žemiau tilto kėlimo medžiagos, antžeminės įrangos trukdo. Tai yra plačiausiai naudojamas kėlimo mašinų natūra.

Ieškovė:

Vieną šviesos tilto kranas yra svarbi priemonė ir įrangos realizuoti mechanizavimo ir automatizavimo gamybos proceso šiuolaikinės pramoninės gamybos ir transportavimo. Taigi vieną šviesos tilto kranas vidaus ir lauko pramonės ir kasybos įmonėms, geležies ir plieno pramonėje, geležinkelio transportas, uosto ir terminalo, taip pat logistikos ir kitų departamentų ir vietos buvo plačiai naudojami.

Perdangos gali remtis vartotojo reikalavimus, Nestandartinis dizainas, A3 darbo lygis, darbo aplinkos temperatūra-25 laipsnių C -40. Uždrausti naudoti degios, sprogstamosios, ėsdinančios aplinkos.


Tyrimo